NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

„Wektur” Biuro Usług Turystycznych

Logo WekturBiuro Usług Turystycznych „Wektur” w Przysusze oferuje przez cały rok możliwość wyjazdów. W bogatej ofercie biura można znaleźć wycieczki, wczasy, kolonie i obozy zarówno krajowe jak i zagraniczne. Można tu uzyskać również informacje turystyczną, zakupić bilety autobusowe na trasy międzynarodowe ubezpieczenia grupowe i indywidualne oraz wynająć autokary.

Biuro dostosowuje swoją ofertę do potrzeb indywidualnego klienta. Wczasy w Bułgarii czy Izraelu, pielgrzymka do Ziemi Świętej czy wycieczka do Paryża to tylko kilka wybranych propozycji dla turysty. „Wektur” nie zapomina także o dzieciach i młodzieży. Przygotowana została dla nich oferta zielonej szkoły w Darłówku, Szczytnie czy Jastrzębiej Górze. Oferta Biura Usług Turystycznych to nie tylko letnia ale również i zimowy wypoczynek. Zimowiska są organizowane w Biały Dunajcu, Wiśle i Zakopanem.

Bogata oferta wypoczynku jest dostępna nie tylko na stronie internetowej (http://wektur.pl) ale także w siedzibie biura.

Biuro Usług Turystycznych „Wektur”
26-400 Przysucha, ul. Krakowska 11
telefon: (0-48) 675 25 49
http://wektur.pl

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2018 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2504996

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska