dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Agroturystyka w Sabacie. Nowy obiekt turystyczny w gminie Wolanów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą turystyczną Gospodarstwa Agroturystycznego w Sabacie (gmina Wolanów). Jak zapewniają Właściciele jest to idealne miejsce na wypoczynek i wycieszenie się. Gospodarstwo znajduję się w okolicach lasu, gdzie można wyjść na spacer podziwiając piękno przyrody, a w pobliskich stawach powędkować.

Sam ośrodek oferuje komfortowe warunki rekreacyjno-wypoczynkowe, które pozwalają wypocząć od zgiełku miasta. Możemy skorzystać z 3 pokoi 3 osobowych z łazienkami, 2 kuchni z pełnym wyposażeniem, sali bilardowo-komputerowej oraz sali do tenisa stołowego. Na terenie obiektu znajduje się kilka miejsc parkingowych. Jest także możliwość przyjechania ze swoim pupilem po wcześniejszym uzgodnieniu. Jeśli zaś chodzi o posiłki to można przygotować je samemu lub skorzystać z "oferty dnia" przygotowanej przez personel.

Ponadto w budynku w sali bilardowo-komputerowej istnieje możliwość organizacji imprez, np: komunii, chrzcin, imienin, urodzin, czy kameralnych spotkań. W takiej sytuacji stół bilardowy zamieniany jest w bufet. Na zewnątrz jest możliwość zrobienia grilla lub ogniska.

Warto zaznaczyć iż inwestycja została zrealizowana w ramach naboru wniosków prowadzonych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” dla działania Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.


Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Gospodarstwa: http://agroturystyka-sabat.prv.pl/

Kontakt:  Sabat 1, 26-625 Wolanów, tel. 515-170-472

e-mail: dariuszduchniak@gmail.com

 

 


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216916

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska