dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Domaniów Sauna i Spa – nowy obiekt turystyczny nad zalewem w Domaniowie.

Malowniczo położony Zalew w Domaniowie przyciąga od kilku lat coraz większą ilość turystów, którzy mogą tutaj znaleźć odpowiednie miejsce na wypoczynek. Domaniów Sauna i Spa to nowy obiekt który gwarantuje nam ciszę i spokój. Możemy w nim skorzystać z nowoczesnych apartamentów znajdujących się w Wólce Domaniowskiej 44, położonych nad samym Zalewem w Domaniowie.

Okoliczne lasy zapewniają dobre warunki do spacerów, grzybobrań i wycieczek rowerowych. Teren jest doskonale usytuowany dla osób lubiących ciszę, spokój, jak również aktywne formy wypoczynku. Malowniczy, zarybiony zalew o powierzchni 500 ha oferuje możliwość połowu wyśmienitych ryb z gatunków: leszcz, sandacz, szczupak, okoń, karp płoć. W sezonie letnim do dyspozycji gości są: 4 nowo wybudowane apartamenty, 50 m od lustra wody, 200 m od plaży głównej.

Wyposażenie apartamentu:
- pokój dzienny: kominek, stół, krzesła, kanapa, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (talerze, sztućce, szklanki, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka),.
- sypialnie dwuosobowe z łazienkami (WC, umywalka, prysznic) - 2 szt.
- sypialnia trzyosobowa z łazienką (WC, umywalka, prysznic) - 1 szt.
- taras z zadaszeniem, gdzie znajdują się drewniane meble ogrodowe na 8 osób.

Basen, wanna SPA, sauna, parking, internet LTE, miejsce do grillowania, duży zielony teren do wypoczynku (położony nad jeziorem), łódki, rowery - są również do dyspozycji gości .

Zapraszamy również na stronę internetową ośrodka www.domaniow.saunaispa.pl


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216910

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska