NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane w ramach cyklu „Potańcówek na małych podwórkach”. Tym razem impreza zawita do Kłudna, gdzie w sobotę 14 września zagramy u gospodarza wydarzenia – zasłużonego muzykanta ziemi radomskiej – Jana Wochniaka.

Do tańca i zabaw zabiorą nas kapele Jana Wochniaka i Henryka Gwiazdy, Kapela Braci Pańczaków i Adama Tarnowskiego, Józefa Wyrwińskiego oraz zespoły śpiewacze: Zespół folklorystyczny "Wieniawa", zespół śpiewaczy Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet ze Skrzynna, zespół śpiewaczy Stępocianki z Kowali.

Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 17.00 Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie oraz Gminę Wieniawa, w ramach zadania publicznego pn. „Etno.Radomskie – Kultura na Małych Podwórkach”, dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2020 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 3466952

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska