dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Pensjonat Villa Forsycje

villa forsycje pensjonat

Pensjonat Villa Forsycje*** to oaza spokoju położona nad Zalewem Domaniowskim w otoczeniu przepięknej przyrody, liczne ptactwo cieszy swoimi koncertami przybywających Gości. Otoczenie obiektu to miły dla oka i funkcjonalny do wypoczynku teren. Liczne atrakcje przygotowane dla naszych Gości zachęcają do wypoczynku, relaksu – tu czas zatrzymuje się w miejscu. U nas tradycja, dawne zwyczaje, kultura ludowa mają ogromne znaczenie. 

Oferujemy 55 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- , 3- i 4-osobowych: z łazienkami, TV, WiFi Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W dwupiętrowym budynku z windą znajdują się:

  • na parterze Restauracja, Gabinet Ziołowy, Strefa SPA (jacuzzi, sauna, lampa), 3 Gabinety masażu, pokój rodzinny, Ziołowa strefa wypoczynku – barek ziołowy
  • na I piętrze – kawiarnia, sala restauracyjno-szkoleniowa, 9 pokoi, strefa wypoczynku
  • na II piętrze – sala szkoleniowa, 8 pokoi, strefa wypoczynku

Zewnętrzna strefa Odnowy Biologicznej to trzy wolnostojące drewniane domki z grotą solną i strefą saun opalanych drewnem oraz sauna infrared, schłodzić można się w stawie lub beczce z zimną wodą. Elegancka zewnętrzna Sala Filmowa z kominkiem, przeznaczona dla 40 osób.A to wszystko w otoczeniu posągów, kolumn, licznych miejsc do wypoczynku, urokliwe ławeczki, stoliki, pergole, zadaszone patio, grill – rozweselą, rozmarzą, troszkę rozleniwią. 

Dla dzieci nie lada gratka – bo oto na rozhuśtanych falach Zalewu Domaniowskiego przypłynął do nas Statek Piracki – pora rozpocząć rejs! Drogi rodzicu a Ty wygodnie połóż się na leżaczku lub kocyku i odpoczywaj – walizki piknikowe i koce już czekają. Lato, jesień, zima czy wiosna – zapraszamy u nas jest gdzie spacerować, jeździć na rowerze, zbierać zioła i grzyby, jeździć na nartach. Odpoczywaj ile chcesz.

Zabiegi w strefie Odnowy Biologicznej: masaże, peelingi, maski, okłady, zabiegi ujędrniająco-wyszczuplające uatrakcyjnią pobyt, chwilą luksusu na którą może na co dzień nie masz czasu.  

Czym się wyróżniamy?

Piękne otoczenie, bogata infrastruktura wypoczynkowa, miła obsługa, dobra kuchnia – to Państwo znajdziecie w wielu ośrodkach, my proponujemy coś więcej, zorganizujemy Państwu wolny czas, będziemy Państwa zaskakiwać ciekawymi propozycjami spędzania wolnego czasu, weekendowy program atrakcji zapewniamy w cenie pobytu.

Villa Forsycje to obiekt z „duszą” prowadzony przez Małgorzatę Przydackąrefleksologa, eksperta holistycznego podejścia do życia, specjalistę niekonwencjonalnych metod leczenia: „Chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą, poczęstuję ziołami. Piliście kiedyś odżywczy napar z konopi siewnej? A może próbowaliście oleju z czarnuszki lub ostropestu? A kąpiel stóp w sodzie? Nie. To zapraszam warto zadbać w prosty sposób o swoje zdrowie. Natura kryje w sobie ogromne tajemnice i zna leki na wszystkie dolegliwości – troszkę o tym wiem. Możemy porozmawiać, nastawiłam już czajnik – jakie zioła zaparzyć?”

 

Pensjonat Villa Forsycje***

Brudnów 37
260-432 Wieniawa
www.forsycje.pl
e-mail biuro@forsycje.pl
tel. 601 235 887

villa forsycje pensjonat

villa forsycje pensjonat

Pensjonat forsycje wieniawa

Pensjonat forsycje wieniawa

 
album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216928

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska